Led downlight nedir

led-downlight nedir

Led Downlight Nedir

Led downlight  Aydinlatma  içinde alüminyum soğutuculu  ve güç katmanları  özel olarak hazırlanmıştır. Çok özel yeni nesil  teknoloji ile güç katmanının harikulade  uyumu ile tasarlanmış  ve testlerden başarı ile geçmiş olan “ downlight” ürünleri  başta mağazacılık olmak üzere geniş ve kapsamlı  bir alanda kullanılmaktadır.enerji ve elektrik maliyetlerindeki düşüş ile işletme giderleri ve ülke ekonomisine oldukça büyük katkı sağlamaktadır.

Sıva Altı led downlight 15 watt 6 inç sadece bir adet cob led den oluşmakta 20watt ve 1.800 lümen ışık şiddetinde sıva altı olarak kullanılan bir üründür. İç mekanlarda Evlerde,ofislerde ,otellerde hastane,mağaza ve vitrin için kullanılır.Yeni nesil teknolojisi olan  metal halide ısı üreten yerine sodyum civalı buharlı aydınlatmaların yerine kullanabileceğiniz özel bir üründür.

Smd ile yüksek ışık gücü ve verimli enerji tasarrufu ile maksimum performanslı sabit akım sürücüsü kullanılarak, sıva altı tavan ışığı, ile mükemmel devre tasarımlıdır. Özel alüminyum alaşımlı kasa ile mükemmel ısı dağılımı, güzel ve dekoratif görünümü ile kolay kurulum ve güvenli ve rahat bir kullanım sunar.

Cob led Downlight genel olarak olarak kuyumcular, tekstil mağazaları,mobilyacılar,takı ve aksesuarcılar,beyaz eşya mağazaları vb. çok güçlü maksimum ışık ihtiyacı olan tüm mekan ve alanlarda güvenle kullanabilirsiniz.Yeni teknoloji ürünü cob sayesinde yüksek performanslı ve enerji maliyetlerini azaltarak bir aydınlatma sağlar.

Soğuk beyaz) ışığın yansımasıyla yüksek ışık gücüne  ulaşır. elektrik enerjinin çok büyük bir kısmı görünen spektrumların içerisinde ışın dalgaboyu akımı geniş alanlara dağılır. Eski tip floresan ampuller ve elektro gaz ışık ekipmanları gibi diğer yaygın ve verimi çok yüksek aydınlatmada, görülen spektrumundan farklı  termik ve radyoaktif ışınları olmadan aydınlatma üretirler.

Led downlight teknolojisi katı  Malzemeler oldukları için, oldukça  küçük ve 50.000 saate kadar uzun ömürlüdürler.modelleri diğer metal halide olan sodyum ışık kaynağından  çok daha uzun  ömürlüdürler. Cob led downlight fiyatlarına linkten bakabilirsiniz.

 

Led downlight nedir” yazısında 3 düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir