Led ışık süslemeleri nasıl yapılır

Led ışık süslemeleri nasıl yapılır

ALed ışık süsleme hakkında bilgi

Led ışık süslemeleri nasıl yapılır

Led ışık süslemeleri dekorasyonu neden önemlidir. Birçok insan günler öncesinden bu özel gün Için hazırlanır. Caddeler sokaklar avm’ler rengârenk led Işıklandırmalı süsler ile donatılırken, artık her evde  yılbaşı süslemelerine rastlamak mümkün.

İç mekan dekorasyonda ışıklı yılbaşı süslemeler için neler yapılabilir en çok hangi süsler tercih edilir, parti ve kutlamalar için sizlere bazı bilgiler vermek istiyoruz.

Oturduğunuz mekanı  süslemeye başlamadan önce tıpkı bir iç mimar gibi kafanızda bir proje oluşturmalı, ve süslemelerinizi ağırlıklı olarak belirttiğimiz renk tonlarında yapmalısınız.

Örneğin yılbaşı temasının  birkaç  ana renkten  oluşan kırmızı, altın (gold) , dore veya gümüş  tonlarını  tercih edersek yaptığımız Süslemelerin daha bir uyum içinde olacağını göreceksiniz.

Led ışık süslemeleri nasıl yapılır

Dekorasyonunuza kattığınız  süslemelerin dışında Led ışıklı süslemeleri tercih edebilirsiniz. Örneğin bahçenizdeki çam ağacınıza veya evinize aldığınız yapay ağacını renkli led ışıklı süsler ile farklı bir konsept oluşturabilirsiniz.

Yapacağımız dekorasyon sadece ağaç Süslemelerinde değil evinizin, iş yerinizin, cadde ,sokak, avm gibi alış veriş merkezlerinin kurumsal mağazaların  dış mekanların duvarlarını görünecek şekilde süsleyebilirsiniz.

Burada dikkat  edeceğimiz  ürünün dış mekanlar için (IP65) korumalı olması gerekmektedir. Zira bu ürünler 220 volt ile çalışacağından dolayı satıcı firmaya nerede kullanılacağını  mutlaka belirtmeniz gerekmektedir. Bu sayede elektrik çarpma gibi risklerden korunmuş olursunuz.

led ışık süs isim ve çeşitleri aşağıda sıralanmıştır.

Meteor
Kar Spreyi
Top küre
Küçük Yıldız
Büyük yıldız
Kristal pilli
3m 5m Pilli
Tekli top süs
100 ledli RGB
Kar tanesi  IP65
Tekli ışık salkım
3m mandallı pilli
100 led haraketli
Şemsiye IP44-IP65
Bakla kar tanesi IP65
Tek yönlü led hortum
led perde yeşil kablolu
Ağ şeffaf kablo eklemeli
led perde saçak IP44-IP65
Ağ yeşil kablo flamanlı eklemeli
led perde beyaz kablolu IP44-IP65
led perde siyah kablolu IP44-IP65
Son günceleme 27.04.2019
Led ışık süs fiyatlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://www.silverled.net/urun-kategori/perde-led

Led ışık süslemeleri nasıl yapılır” yazısında 2 düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir