67 CM LED Wallwasher Kırmızı

WALLWASHER
led-isik-duvar-boyama
Fiyat      :      110 TL
urun ozellikleri
 • Açısı:Uygulanan Mesafeye Göre
 • Çalışva Voltajı:220-240
 • Chip Markası:taywan
 • Garanti:2 Yıl
 • Özel Yerli Üretim
 • Su Geçirmez meanwell trafo
 • Watt:24w

Fiyat: 110

urun Aciklamasi Video Tanitim Yorumlar

 

Ürün Kodu:Slv-87

Duvar Boyama kullanım alanları.

renkli uzakta kumandalı olan RGB WALLWASHER 3 W ve 1 Wattlık özelliklerde görsel amaçlı duvar boyamalarında renkli  duvar aydınlatmalarda  kullanılır. Bunun nedeni daha uzak  mesafe gibi farklı alanlara taşınması icap edebilir.Işığın daha uzak bir  mesafeye taşınabilmesi için üzerine yerleştirilen ve çeşitli açıları olan büyüteç tarzı lens ler,le mümkündür. Bir 3 w power Led lensleri 5°C, 15°C, 20°C, 35°C, 55°C  derece ye kadar ışık açılarını yayan lensler kullanılarak ışığın daha uzak mesafeye taşınabilmesi için bu ekipmanlar ürüne takılır. aydınlatmalarda  kullanılan Beyaz renkli olanlar özellikle 60°C ve 120°C olarak uygulandığında   sıcak ve soğuk beyaz renkli  ve 3 W 1 W ledler genelde lensli veya lenssiz olarak bu açılarda üretilmektedir.

Yorumlar

 1. admin diyor ki:

  Lambaların Işık Rengi Özelllikleri:
  Wallwasher ışık renk özellikleriWallwasher ışık renk özellikleri,1) Renk sıcaklığı, 2) Renk ayırım endeksi (R) ile tanımlanır.
  Renk Sıcaklığı:
  Bilindiğigibi lamba flaman ve elektrotları renk sıcaklıklı cisimlerden yapılır.Renk sıcaklıklı bir cisim,gerçek sıcaklık T iken,T den büyük t,sıcaklığındaki bir siyah cisim gibi ışık yayar ve T,ye renk sıcaklığı denir ve Kelvin (K) cinsinden ölçülür.Renkli olmayan lambalar ışık rengi sıcaklığı bakımından sıcak,orta sıcak ve soğuk olmak üzere üç ana guruba ayrılırlar.Renk sıcaklığı aydınlık seviyesine bağlı olarak oluşturduğu etki farklıdır.Aydınlık seviyesi düştükçe daha sıcak yani renk sıcaklığı daha küçük lambalar seçilmelidir.
  Ayrıca sıcaklığı aydınlatma tercihinde yerin,cismin niteliği ve rengi,mahalin bulunduğu iklim kuşağı gibi hususlar da etkendir,bunlar yiyecek maddeleri çoğunlukla sıcak lambalarda daha hoş görünürler.Sıcak renkler Öte yandan sıcak lambalar soğuk renkleri büyük oranda öldürürler.Sıcak lambalar balığın daha canlı,sarı altının daha çekici görünmesini sağlar.Sıcağın rahatlatıcı,sakinleştirici ve haraketleri yavaşlatıcı etkiye sahiptir.Öte yandan soğuk (Buz Beyazı) daha aktif,canlı ve üretime dönük bir ortam yaratır.Psikolojik olarak,serin ortamlarda sıcak ışıklı lambalar ısıtan,sıcak ortamlarda ise soğuk olan serinleten etki sağlar.Açık bürolar,okullar,süpermarketler gibi mahallerde,sürekli sıcak iklim kuşaklarında soğuk lambalar sürekli soğuk iklim kuşaklarında ise sıcak lambalar tercih edilmelidir.