LED Downlight Sıva Üstü 22W

LED PANEL ARMATÜR
22w.18w,12w,6w yuvarlak sıva üstü Led Downlight
Fiyat      :      35 TL
urun ozellikleri
  • 22W
  • Çalışma Voltajı:220-240 VAC
  • Çap:22.5
  • Renk.Beyaz-Günışığı

Fiyat: 35

urun Aciklamasi Video Tanitim Yorumlar

Ürün Kodu:Slv-92

EVLERDE LED SALON AYDINLATMA:Salonda sohbetten,okumaya-yazmaya,yemek yemekten TV seyretmeye kadar çeşitli faaliyetler yer alır ve bunlara ilişkin AYDINLATMA ihtiyaçları çok farklıdır.Dolayısıyla fleksibul,gerektiğinde armatürlerin tümünün gerektiğinde bir kısmının yakıldığı,loştaştırma imkanı olan,estetik bir aydınlatma yapılmalıdır.’’Dimmer’ler ile genel aydınlık seviyesi çok farklı etki ve atmosfer sağlayacak biçimde ayarlanır.

TEMEL: Salonda asgari görme ihtiyacına yeterli seviyede bir temel aydınlatma gereklidir.Bunun ayaklı abajur veya abajurla yapılması ve oturma grubu çevresinde olması tavsiye edilir.

OKUMA: Okuma,dikiş,vb.için 300 lx’lük bir yerel aydınlatma gereklidir.

OTURMA GRUBU :Temel aydınlatma sohbette göz teması için yeterli olmakla beraber yüzün net görülebilmesi için abajur veya ayaklı abajur veya sehpa üstüne sarkan askılı armatür ilave edilmelidir.

TELEVİZYON SEYRETME :Daha öncede belirttiğimiz gibi,genel kanının aksine,karanlıkta TV seyretmek gözü çok yorar ve görme yeteneğini azaltır.Erkan parıltısı ile çevre parıltısı aynı mertebede olmalıdır.BU TV çevresine konacak endirekt bir abajur,ayaklı abajurla spotlarla sağlanır.

YAZMA :Yazmak için temele ilaveten yerel aydınlatma yapılmalıdır,bunda gölgeler yumuşak olmalıdır;yani yaygın ışık çıkan bir masa lambası seçilmelidir.Işık sol yandan gelmelidir(solaklar için sağ yandan).

YEMEK MASASI:Masa üstüne sarkan,askı yüksekliği ayarlanabilen armatürler çok iyi sonuç verir.Doğru askı yüksekliği ayarlanmayan armatürlerin yüksekliği bu değerde olmalıdır.silverled.net