50 watt Kırmızı Led Projektör | Silver LED Aydınlatma Magazası


50 watt Kırmızı Led Projektör

Led Projektör Ürunleri
50 watt Kırmızı Led Projektör
Fiyatı      :      19 TL
Ürünün Özellikleri
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

50 watt Kırmızı Led ProjektörÜrün Kodu:Slv-95

50 watt Kırmızı Led Projektör

Cephe Aydınlatma ve Projektör Seçimi

Kırmızı Led Projektör Projektörlerin aydınlatılan cepheye uzaklığı ile yerleştirilişi ve tipi ( Huzme genişliği ve biçimi,yoğunluğu) birbirine bağlıdır. Bir bina yakından dar Huzmeli ,yukarıya çok dik yönlendirilmiş projektörlerle aydınlatırken;uzaktan yukarıya doğru ancak daha küçük açıyla yönderdirilmiş geniş Huzmeli projektörler kallanılır. Silverled.net

Aydınlatma Nedir

Bulunduğumuz ortamı ve içerisindeki eşyaları istenilen ölçütlerde görsel algılamaya uygun kılacak şekilde planlanmış ışık uygulamalarına aydınlatma olarak tanımlayabiliriz. Bir kütlenin tamamının belirli kriterler çercevesinde istenilen talepleri karşılamak maksadıyla yapılan aydınlatmaya genel aydınlatma denir.

 

  1. Alçak Basınçlı Sodyum Buharlı Lambalar:
    1931,de geliştirilen bu lambalar kızgın elektrotlu alçak basınçlı ve alçak gerilimli deşarj lambalarıdır.U Şeklinde bükülmüş deşarj tüpü,ve havası boşaltılmış.İç yüzeyi indium oksitle kapatılmış bir dış tüpün içine yerleştirilmiştir.İndium oksit kızıl ötesi ışınların yansıtarak,vakum ise ısı kaybını azaltarak lamba veriminin yüksek olmasını sağlarlar.işletme sırasında oluşabilecek oksijen ,su buharı ,hidrojen gibi istenmeyen gazların emilmesi için dış tüpün içine başlığa yakın yere baryum kaplanır.B22d tipi bayonet başlıklıdırlar..

Bir Cevap Yazın