210 watt Cob Led Projektör

LED PROJEKTÖR ÜRÜNLERİ
Cob Led Projektor Beyaz
Fiyatı      :      285 TL
Ürünün Özellikleri
[dpsc_display_product]
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

Ürün Kodu:Slv-13

210 watt Cob Led Projektör

Yorumlar

 1. ahmet diyor ki:

  AYDINLATMA NEDİR.
  Bulunduğumuz ortamı ve içerisindeki eşyaları istenilen ölçütlerde görsel algılamaya uygun kılacak şekilde planlanmış ışık uygulamalarına aydınlatma olarak tanımlayabiliriz. Bir kütlenin tamamının belirli kriterler çercevesinde istenilen talepleri karşılamak maksadıyla yapılan aydınlatmaya genel aydınlatma denir.

 2. admin diyor ki:

  CEPHE AYDINLATMA PPROJEKTÖR SEÇİMİ
  Projektörlerin aydınlatılan cepheye uzaklığı ile yerleştirilişi ve tipi ( Huzme genişliği ve biçimi,yoğunluğu) birbirine bağlıdır. Bir bina yakından dar Huzmeli ,yukarıya çok dik yönlendirilmiş projektörlerle aydınlatırken;uzaktan yukarıya doğru ancak daha küçük açıyla yönderdirilmiş geniş Huzmeli projektörler kallanılır. Silverled.net

 3. admin diyor ki:

  PROJEKTÖRLER:Cephelerin,spor alanlarının,maydanların,geniş alanların,yükleme boşaltma alanlarının ,yolların ve bitki aydınlatmasında kullanılan projektörler,etanj ve duya takılan bir enkandesan PAR lambadan,büyük güçlü deşarj lambaları ihtiva eden ünitelere kadar çok geniş bir yelpazede üretilir.Bunlar hava ve dışkoşullara dayanıklılık dışında,yüksekte montaji,bakımı,temizliği ve lamba değişimini kolaylaştıran önlemlere sahiptirler.

  Projektörler ışık dağılımıaçısından simetrik ve dönel simetrik olmak üzere üç ana guruba ayrılır.Çoğunlukla alüminyum döküm ,bazen de plastik gövdeli,anadize alüminyum yansıtıcılı ve cam kapaklıdırlar.Tüm lambalara uygun projektörler vardır,Gerektiğinde düz veya dairesel panjurlar,ekranlayıcılar,tel kafes koruyucular ve filtreler de eklenir.

  Pojektörler huzme açılarına göre de sınıflandırılır.Huzme açısı huzme ekseninden geçen düzlemde ışık şitdetinin maksimum değerin % 50,sine düştüğü noktaların,ışık kaynağı ile oluşturduğu açıdır.Dönel simetrik olanlarda toplam açı verilir;mesela 30° dendiğinde eksenden geçen her düzlemde eksenin iki tarafında 15°,dir.Simetrik projektörlerde eksenden geçen ,sırasıyla,düşey / yatay açılar verilir.Örneğin 6° / 24° Asimetriklerde ise,sırasıyla,üst-alt/sol-sağ,mesela 2°-4°- / 10°-14°.silverled